ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5337145
nr 533 7145
Nyrokoko, höjd: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:29:09
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.300 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.